RESTAURANT VE BARLARIMIZ

 

Otelimizde kullanılan yiyeceklerin tamamına yakını  bünyemizde yetiştirilmesi yada civar köylerden  temin edilmesi ve köy usulü bir servis yapılması misafirlerimize sunulan bir ayrıcalıktır.

Eğer doğallığı arıyorsanız buldunuz; tüm yemeklerimiz ve sebzelerimiz çevre köylerden ve kendi bünyemizde yetiştirilen yiyeceklerden hazırlanmaktadır.  Kahvaltıda serpme usulde servis ve doğal çeşitlerimiz, akşam yemeğinde ise sürpriz yemeklerimiz uzman mutfak personelimizle sizlerin damak tadına hitap edecektir. Panorama Restaurant’ta  yapılan servis sizleri klasik şehir tarzından uzaklaştıracak yiyeceklerinde doğallığıyla  sağlığınıza katkıda bulunacaktır, etraftaki manzara ise sizleri nostaljik bir havaya sokacaktır. Yörük restaurant ise sizleri tarih ve köy havasında iştahınızı arttıracaktır.

Lobby bar ve Panorama bar susuzluğunuzu giderecek ve Türk usülü çay içinizi ısıtacaktır; dağları, yemyeşil ormanları, masmavi denizi, yükseklerdeki bembeyaz karı seyrederek  içkinizi yudumlarken  tüm yorgunluğunuzun ve streslerinizin sizlerden uzaklaştığınızı hissedeceksiniz. Yine teras bahçemizde yüksekten etrafı seyrederken tüm bölgeye hükmetmenin keyfi sizlere yapılan özel servislerle daha da artacak, siz değerli misafirlerimize ayrıcalık kazandıracaktır.

Hayat sadece yemek içmek değildir, sağlıklı yaşam için spor yapmak lazım, o halde seçenekler sizi bekliyor; tenis kortu, basketbol alanı, tenis masası, langırt ve bilardo gibi stortif aktiviteler hizmetinizde, ayrıca yürüyüş ve koşu, bisiklet turları istediğiniz an hizmetinizde ya da elinizde...

Türk Hamamı ve Sauna vücunuzdaki toksinleri atmak için sizleri bekliyor, isterseniz masaj yaptırarak tüm kaslarınızın rahatlamasını sağlayabilirsiniz, ya da kapalı havuzda yüzmenin keyfi ve havuz kenarında şezlong ve minderlerimiz  rahatınız için düşünüldü…

Bunlara sahip olmak mı, bizi tercih etmeniz yeterli…